O Nas

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zakładem, świadczącym usługi medyczne na terenie  6 powiatów (myślenicki, wadowicki, nowosądecki, oświęcimski, limanowski, wielicki). Pracujemy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Działamy na rynku usług medycznych od ponad 16 lat. Zakład posiada dwie jednostki zarówno podstawową opiekę zdrowotną jak również Hospicjum Domowe Królowej Apostołów. W ramach naszego zakresu świadczeń oferujemy państwu kompleksową opiekę domową: Hospicjum domowe dla dzieci i dla dorosłych, tlenoterapię domową, poradnię opieki paliatywnej, świadczenia pielęgnacyjno- opiekuńcze w ramach opieki długoterminowej, pielęgniarki POZ, medycyny szkolnej, położnej POZ i szkoły rodzenia. Naszą misją jest nie tylko objęcie opieką holistyczną chorego, ale również całej jego rodziny. Oferujemy państwu cały zakres świadczeń realizowanych przez zespół interdyscyplinarny, którego celem jest wsparcie, pomoc zarówno medyczna, psychologiczna, fizjoterapeutyczna prowadzona przez wykwalifikowany personel medyczny.

ŚWIADCZYMY NASTĘPUJĄCE USŁUGI

W RAMACH UMOWY Z NFZ:

•      Hospicjum Domowe dla Dorosłych                                           Świadczenia Pielęgancyjno Opiekuńcze

•      Hospicjum Domowe dla Dzieci                                                 Pielęgniarka POZ

•      Poradnia Opieki Paliatywnej                                                     Położna POZ

•      Poradnia Domowego Leczenia Tlenem                                  Medycyna Szkolna
  •
  •                                                                                                                      Bezpłatne badania cytologiczne
  •
  •                                                                        Szkoła Rodzenia