NZOZ - Galeria

Orliki 2012

Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska. W dniach 10 i 11 września 2012 roku odbył się w Zespole Placówek Oświatowych w Wiśniowej Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska. Oprócz uczniów i nauczycieli młodych sportowców dopingowały oraz zapewniały opiekę medyczną pielęgniarki Celina Paździo Kus i Wioletta Światłowska. Całe szczęście rozgrywki były bardzo fair play i pomoc medyczna była potrzebna w niewielkim stopniu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Pożegnanie Pani Zosi Murzyn

W minioną środę, 12 września 2012 roku pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę pielęgniarkę Zofię Murzyn. Pani Zosia przez wiele lat była związana z naszym zakładem, ponadto pracowała w charakterze pielęgniarki w Zespole Placówek Oświatowych w Wiśniowej. Przez uczniów uwielbiana i nazywana "ciocią" była dobrym duchem szkoły, na którego każdy mógł liczyć.

Kochana Pani Zosiu, mamy nadzieję, że będzie nas Pani często odwiedzała i wspierała dobrym słowem i pozytywna energią. Wszystkiego Dobrego !!

Dyrekcja oraz wszyscy pracownicy NZOZ Zdrowie.

Gminny Puchar Piłki Nożnej

Gminny Turniej Piłki Nożnej " O PUCHAR ZARZĄDU UKS ANDRUSY W LIPNIKU"- coroczna impreza sportowa na której opiekę medyczną sprawowował NZOZ ZDROWIE w Wiśniowej.

 

Powiatowy Integracyjny Dzień Zdrowia. Myślenice 2011

W dniu 4 września 2011 r. na rynku w Myślenicach odbył się "powiatowy integracyjny dzień zdrowia" w którym uczestniczyłyśmy jako wolontariusze, wykonując pomiary, ciśnienia tętniczego krwi (ctk ), cholesterolu , glukozy oraz samobadania piersi.