Jesień w Andrychowie- spotkania z młodzieżą

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze spotkań jakie odbyły z młodzieżą andrychowskich szkół ponadgimanzjalncyh pielęgniarka Anna Zaręba i psycholog Katarzyna Dreścik. Zapoznanie młodych ludzi z realiami pracy i opieki nad osobami terminalnie chorymi spotakły się z ich ciepłym przyjęciem, a po spotkaniach wiele osób pytało o możliwość podjęcia wolontariatu hospicyjnego. W ramach akcji Pola Nadziei przed jedną ze szkół założono rabatę, na której wspolnie posadzono żonkilowe cebólki.

Więcej informacji znaduje się w zakładce WYDARZENIA>>KALENDARIUM WYDARZEŃ.

Dzień Dziecka 2014

W niedzielę  1 czerwca 2014 roku jak co roku, nasi najmłodsi podopieczni w raz z rodzicami i rodzeństwem, pracownicy hospicjum Domowego Królowej Apostołów oraz wolontariusze Stowarzyszenia Hospicyjengo "Bądźmy Razem" spotkali się na Mszy świętej w Kościele Parafialnym. Wspólną modlitwę w intencji dzieci pozostajacych pod opieką Hospicjum i ich rodzin odprawił ks. proboszcz Wacław Bednarz.

Później wspólnie bawiliśmy się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniowej. O atrakcje zadbał zespół muzyczny z Harbutowic, nieocenieni strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Wiśniowej oraz dzieci z Zespołu Placówek Oświatowych w Wiśniowej dając pokaz swoich umiejętności recytatorskich.

Dzięki wielu instytucjim i osobom prywatnym udało się nam stworzyć niezapomnianą atmosferę dziecięcej beztroski, za co bardzo dizękujemy, wzystkim wspierającym nas osbom i instytucjom.