Wydarzenia

My w Mediach

Pragniemy cały czas funkcjonować w świadomości lokalnej społeczności jako instytucja niosąca pomoc i opiekę terminalnie chorym. Aby to osiągnąć promujemy nasze działania w mediach, starajac sie ukazac pełnię i szeroki zakres inicjatyw przez nas podejmowanych. Poniżej znaleźć można treść materiałów pracowych poświęconych naszym działaniom.

DZIENNIK POLSKI PISZE O NASZEJ PRACY

Po raz kolejny Dziennik Polski relacjonuje przebieg Mszy Świętej odprawianej jak co roku w intencji zmarłych podopiecznych.

Czytaj więcej...

W Andrychowie ze wzruszeniem wspominaliśmy naszych zmarłych

Przeczytaj co o naszej niedzielnej mszy świętej w Andrychowie 26.10.2014 roku pisała lokalna prasa. Wyczerpujący artykuł przedstawia naszą działalność na terenie Andrychowa i zaangażowanie tamtejszej młodzieży szkolnej w dzieło wolontariatu hospicyjnego. Wszystkim zaangażownaym w przygotowanie Mszy Świętej bardzo dziękujemy.

Czytaj więcej...

Naszą Karetkę zabrała woda- odzew Mediów; AKTUALIZACJA

Media szeroko informowały o utracie przez nasze hospicjum karetki w wyniku ulewy jaka przeszła nad Wiśniową i okolicamy w nocy z 5 na 6 sierpnia 214 roku.

Czytaj więcej...

Dziennik Polski pisze o turnieju charytatywnym

W dniu 23.01.2014 w Dodatkui Krakowskim Dziennika Polskiego ukazał się krótki artykuł na temat II Turnieju Charytatywnego Piłki Nożnej Halowej w Wiśniowej

Czytaj więcej...
Zobacz archiwum