Wydarzenia

Artykuły - Archiwum

Wiosenna edycja "Pól Nadziei"

Akcja „Pola Nadziei ” zatacza coraz szersze kręgi. Podobnie jak w minionym roku nasze pielęgniarki i psycholog odwiedzają szkoły w Lipniku, Trzemeśni i Myślenicach spotykając się z młodzieżą i zachęcają do zaangażowania się w wolontariat hospicyjny.

Czytaj więcej...

Spotkanie Mikołajkowo-Opłatkowe

Po raz kolejny, wspólnymi siłami pracowników Hospicjum Domowego Królowej Apostołów oraz wolontariuszy Stowarzyszenia Hospicyjnego „Bądźmy Razem” zorganizowaliśmy spotkanie Opłatkowo Mikołajowe w Gminnym Ośrodku Kultury i sportu w Wiśniowej 15 grudnia 2012 roku.

Czytaj więcej...

Msza święta w intencji chorych zmarłych w minionym roku

Bliskość pierwszego listopada skłania nas zazwyczaj do refleksji nad przemijalnością życia ludzkiego. Nasze myśli częściej kierujemy wtedy w stronę zmarłych z naszych rodzin, krewnych i przyjaciół.

Czytaj więcej...

V Ogólnopolska Konferencja Wolontariatu Hospicyjnego. Radom 2012.

Już po raz piąty radomskie Hospicjum Królowej Apostołów, we współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu im. ks. Bp. Jana Chrapka, zorganizowało w dniach 5-7 października 2012 roku Ogólnopolską Konferencję Wolontariatu hospicyjnego. Tegorocznym tematem przewodnim było hasło: hospicjum w środowisku rodzinnym.

Czytaj więcej...