Nasze dzieci

Urodziny

W hospicjum jak w życiu, łzy przeplatają się ze śmiechem. W tym miejscu przedstawiamy niepowtarzalne chwile- hospicyjne obchody urodzin naszych małych podopiecznych. Za każdym razem jest wiele śmiechu, żartów i spokojnych rozmów o tym co było i co jeszcze przed nami. Zawsze trzeba i warto celebrowac wydarzenia, gromadząc wokół domowego stołu najbliższych. Nikt z nas nie wie ile czasu nam jeszcze pozostało. Tym ważniejsze stają się ulotne momenty beztroskiej radości i wspólnego bycia ze sobą. 

Zapraszamy.

Urodziny 2015

Kolejny rok możemy świętować wspólnie urodziny naszych najmłodszych podopiecznych. Wspólnie przeżywane momenty mają największą wartość- zapraszamy do naszej małęj galerii.

Czytaj więcej...

Urodziny naszych najmłodszych w 2014 roku

Urodzinowe odwiedziny u naszych najmłodszych. Zajrzyj i zobacz jak wspólnie spędzaliśmy czas :) Cieszymy się, że rónież w tym roku mogliśmy spotkać się i docenić czas jaki został nam dany.

Czytaj więcej...

Urodziny 2013

Zapraszamy do galerii zdjęć urodzinowych naszych małych podopiecznych, które wspólnie obchodzimy w 2013 roku.

Czytaj więcej...

Urodzinki Kamili

Karolinka jest jedną z naszych nowych podopiecznych, która wraz ze swoją starszą siostrą obchodziły wspólnie urodziny. Z tej okazji nasz zespół hospicyjny przygotował dla niej urodzinową niespodziankę.

Czytaj więcej...

Tort dla Piotrusia

W tym miesiącu odwiedziliśmy z wizytą urodzinową naszego podopiecznego Piotrusia z Limanowej. Grudzień jest idealnym miesiącem do świętowania- mikołajki, Święta a tu jeszcze urodziny :)

Czytaj więcej...

Pawełek

Wraz z jesienną aurą, w naszym kalendarzu naszedł czas na świętowanie urodzin wraz z Pawełkiem, naszym góralem "spod samiuśkich Tater".

Czytaj więcej...