Nasze dzieci

Pożegnania

Praca hospicyjna nieustannie wiąże się z pożegnaniami. Dzieci będące pod naszą opieką uczyły nas jak doceniać i celebrować życie, jak cieszyć się jego ulotnumi chwilami. Zapraszamy do przeczytania historii tych małych bohaterów. Od teraz towarzyszą nam już zawsze obecni w każdym słonecznym promieniu.

Karolinka

Choroba przyszła niespodziewanie. Karolinka myślała już o przygotowaniach do Pierwszej Komunii Świętej. Byłą pełna życia i radości. Dzielnie znosiła chorobę, cykle leczenia w dalekim Krakowie. Uśmiechnięta, otoczona opiekuńczym ramieniem mamy. Zasnęła cicho, spokojnie, gdy pierwsze promienie słońca oświetliły szcyzty Tatr- ona już Tam była.

Czytaj więcej...

Artuś

Rodzice Arturka długo walczyli o jego zdrowie i życie. Mama, tata oraz bracia stworzyli mu dom pełen ciepła i miłości, towarzyszyli w chwilach radości i smutku. Niestety, Artuś niestety przegrał walkę z chorobą. Dzisiaj się z nim żegnamy, ale wiemy, że nasze rozstanie jest chwilowe. Nie móimy "Żegnaj" lecz "Do zobaczenia".

Czytaj więcej...

Piotruś

Piotrusia pożegnaliśmy zimowego wieczoru. Odszedł w otoczeniu najbliższych, w swoim domu. Jego rodzice podzielili się z nami przejmującym świadectwem wiary i miłości. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Czytaj więcej...