Nasze dzieci

Historia Dzieci

Marcinek

Nasz synek urodził się całkowicie zdrowy. Niestety już w 4 dobie okazało się, że zaatakował go wirus, jednak po przedłużonym pobycie w szpitalu wróciliśmy szczęśliwie do domu z Marcinkiem, gdzie oczekiwali nas mąż oraz starsze rodzeństwo.W 6 miesiącu życia u Marcina lekarze stwierdzili cytomegalie.

Czytaj więcej...

Michałek

Nasz synek ma 9 lat i zdiagnozowane dziecięce porażenie mózgowe, padaczka i niedosłuch. Od 3 miesiąca życia jest rehabilitowany. Nasza codzienność to ciągłe wizyty u lekarzy , ćwiczenia, nauka porozumiewania się gestami.

Czytaj więcej...

Natalia

Natalia urodziła się 11 lat temu po kilku latach małżeństwa, jako dziecko wyczekane, upragnione i wymodlone. Początkowo nic nie wskazywało, by z córką działo się coś złego, jednak kolejne doby przyniosły niepomyślne informacje. Po licznych badaniach u naszej córeczki stwierdzono porażenie mózgowe czterokończynowe, którego przyczyną była toksoplazmoza wrodzona.

Czytaj więcej...

Nina

PROFESOR MIŁOŚCI”  tak o naszym dziecku mówi znajomy ksiądz. To prawda choroba dziecka nie jest karą, lecz szkołą prawdziwej, bezwarunkowej miłości. Nie jest udręką i ciągłym cierpieniem, lecz nieustanną radością z najmniejszych nawet postępów.

Czytaj więcej...

Piotruś

Nasz Piotruś w kwietniu skończyłby 9 lat.  W październiku 2010 r. dowiedzieliśmy się, że Piotruś ma raka mózgu. Była to dla naszej rodziny ogromna tragedia. Natychmiast zostaliśmy skierowani na oddział Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie. Jednak ani radioterapia , ani chemioterapia  nie spowodowały  jakiekolwiek poprawy.

Czytaj więcej...

Przemuś

Przemek urodził się w 30 tygodniu ciąży, ważył 1410g i został oceniony tylko na 4 punkty w skali Apgar, zaraz po urodzeniu został podłączony do respiratora, ponieważ miał problemy z oddychaniem. Miał wylew dokomorowy II stopnia, przewlekłe nadciśnienie płucne, infekcje dróg moczowych.

Czytaj więcej...