Nasze dzieci

Historia Dzieci

Arturek

Artur urodził się 13.03.2008r. w Suchej Beskidzkiej. W wyniku niedopełnienia obowiązków i nie kompetencji lekarza oraz personelu medycznego asystującego przy porodzie mój syn urodził się w ciężkiej zamartwicy urodzeniowej. Został oceniony na jeden punkt w skali Apgar.

Czytaj więcej...

Dorotka

Jesteśmy rodzicami półtorarocznej Dorotki.Bardzo cieszyliśmy się z mężem, gdy byłam w ciąży, choć wiedzieliśmy, że mój wiek wiąże się z ryzykiem. Towarzyszyła nam obawa i pytanie czy nasze dziecko będzie zdrowe. Opiekujący się mną lekarz, też mówił o możliwych zagrożeniach, jednak oboje z mężem byliśmy jednego zdania:
Co Bóg da, to z tego będziemy się cieszyć.

Czytaj więcej...

Emilka

Emilka urodziła się 16.04.2009. Na początku wszystko wydawało się być w porządku, dopiero w trzecim miesiącu życia zauważyliśmy, że jej rozwój nie jest prawidłowy. Zaczęliśmy szukać przyczyny, wizyta u neurologa nie pocieszyła nas- stwierdzono zaburzenia mózgowe.

Czytaj więcej...

Kubuś

Mój synek Kubuś urodził się w 32 tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie. Ciąża mojej żony przebiegała prawidłowo. Bardzo cieszyliśmy się na narodziny naszego pierwszego dziecka, lecz nasze szczęście przerwał wypadek samochodowy, w którym ucierpieli moja żona i jeszcze nienarodzony synek.

Czytaj więcej...

Kubuś

Kubuś urodził się 8 marca 2005 roku. Jest chłopcem w znacznym stopniu upośledzonym umysłowo, z wieloma wadami rozwojowymi mózgu. Komunikuje się z nami za pomocą krzyku, śmiechu.

Czytaj więcej...

Madzia

Madzia jest wcześniakiem, urodziła się w 25 tygodniu ciąży w domu. Karetką została przewieziona do szpitala w Rabce, później do Uniwersyteckiego szpitala w Prokocimiu, gdzie przebywała na oddziale intensywnej terapii przez 3 miesiące. To najdłuższe i najcięższe dni, tak dla niej jak i dla nas rodziców, każdy dzień był wielka niewiadomą.

Czytaj więcej...