Nasze dzieci

Historia Dzieci

Za każdym zdjęciem skrywa się wspaniała historia ogromnej miłości, poświęcenia i oddania. Każdy z rodziców innaczej przeżywa i doświadcza choroby swojego dziecka. W tym dziale znajdziecie Państwo niepowtarzalne dowody bezwarunkowej miłości. Poruszajace historie naszych dzieci są świadectwami, jak kochać i jak mierzyć się z chorobą.

Zapraszamy do przeczytania.

Alicja

Poznajcie naszą ukochaną córeczkę Alicję. Chcemy się z Wami podzielić kilkoma refleksami i radością jaką daje nam Alicja każdego dnia. Przeczytajcie i ponajcie nasz mały promyk radości.

Czytaj więcej...

MIkołaj

.....Jestem najbogatszym człowiekiem na ziemi ..........Mam Ciebie ......Miłość której nie da się ująć w słowa .......
.....Jesteś wszystkim co Mam ...........
....Nie zasłużyłam na Anioła ..............a dostałam ........za każdy dzień Skarbie Mój ........dziękuje Ci .....kocham ........jak tylko umie serce Matki .....

Czytaj więcej...

Alicja

Nasza Alicja urodziła się 8. czerwca 2007 roku. Była zupełnie zdrowym dzieckiem, rozwijała się prawidłowo i niczym nie różniła się od rówieśników.Pierwsze chwile grozy przeżyliśmy w grudniu 2009 r. Alusia dostała atak padaczki i trafiliśmy z nią do szpitala. Natychmiast podjęto leczenie, jednak lekarstwa, które przyjmowała, nie działały tak, jak powinny.

Czytaj więcej...

Kubuś

Kubuś urodził się w czerwcu 2009 roku i już pierwsze trzy miesiące życia musiał spędzić w szpitalu. Kubuć nie połyka i mimo upływu lat nadal jest karmiony przez PEG-a. Niestety nie mowi i nie chodzi samodzielnie.

Czytaj więcej...

Jaś

Jasiu jest naszym trzecim dzieckiem i chociaż jest bardzo chory zawsze jest pogodny i nigdy nie płacze.Ma w niebie siostrzyczkę- aniołka, która zmarła miesiąc przed jego narodzinami, była tak samo chora jak on. Mam nadzieję, że to właśnie ona jest jego aniołem stróżem.

Czytaj więcej...

Eryk

Eryś jest naszym drugim dzieckiem. Bardzo cieszyliśmy się na jego narodziny, jednka po porodzie dowiedzieliśmy się,  że zdiagnozowano u niej Zespół Downa oraz wade serca.

Czytaj więcej...